o nas

E-bookowo to platforma sprzedaży ebooków, czyli książek w formie elektronicznej. Założona została w 2008 roku i od tamtej pory stała się jednym z największych w Polsce sklepów internetowych z e-bookami.

Na platformie e-bookowo można znaleźć bogaty wybór tytułów w różnych kategoriach, takich jak literatura piękna, poradniki, książki popularnonaukowe, a także podręczniki akademickie. Książki są dostępne w formatach EPUB i MOBI, które można czytać na różnych urządzeniach, w tym na czytnikach e-booków, tabletach, smartfonach czy komputerach.

E-bookowo oferuje także wiele promocji i zniżek na wybrane tytuły oraz program partnerski dla autorów, którzy chcą sprzedawać swoje książki na tej platformie. Klienci mogą dokonywać zakupów za pomocą różnych metod płatności, w tym kartą płatniczą, przelewem bankowym czy płatnościami internetowymi.

Platforma e-bookowo działa w oparciu o polskie prawo autorskie i zapewnia ochronę praw autorskich autorów i wydawców. Książki są legalnie udostępniane w formie elektronicznej i można je czytać na różnych urządzeniach, bez konieczności korzystania z fizycznych egzemplarzy.

 
 
 

 

Kontakt

A3M Agencja Internetowa
Baczyńskiego 25
42-500 Będzin
NIP: 644-291-98-26

(32) 263 12 09 pon.-pt. 8-16
sklep@ebookowo.com